Κυριακή 1 Αυγούστου 2021 12:51

Euro 2020: Το πρόγραμμα της Δευτέρας (14/6)

Η Δευτέρα (14/6) είναι η τέταρτη μέρα του Euro 2020 και οι αναμετρήσεις που θα γίνουν σήμερα είναι πολύ ενδιαφέρουσες.

Το πρώτο χρονικά παιχνίδι είναι αυτό ανάμεσα στη Σκωτία και την Τσεχία για τον τρίτο όμιλο (16:00). Στη συνέχεια, τη σκυτάλη παίρνει η αναμέτρηση μεταξύ της Πολωνίας και της Σλοβακίας (19:00), ενώ το “μενού” της ημέρας περιλαμβάνει και τη μάχη της Ισπανίας με τη Σουηδία (22:00). Τα δύο αυτά παιχνίδια διεξάγονται στο πλαίσιο του πέμπτου ομίλου.

Η συνέχεια

Δευτέρα 14 Ιουνίου

16:00 Σκωτία – Τσεχία
19:00 Πολωνία – Σλοβακία
22:00 Ισπανία – Σουηδία
Τρίτη 15 Ιουνίου

19:00 Ουγγαρία – Πορτογαλία
22:00 Γαλλία – Γερμανία
2η Αγωνιστική

Τετάρτη 16 Ιουνίου

16:00 Φινλανδία – Ρωσία
19:00 Τουρκία – Ουαλία
22:00 Ιταλία – Ελβετία
Πέμπτη 17 Ιουνίου

16:00 Ουκρανία – Βόρεια Μακεδονία
19:00 Δανία – Βέλγιο
22:00 Ολλανδία – Αυστρία
Παρασκευή 18 Ιουνίου

16:00 Σουηδία – Σλοβακία
19:00 Κροατία – Τσεχία
22:00 Αγγλία – Σκωτία
Σάββατο 19 Ιουνίου

16:00 Ουγγαρία – Γαλλία
19:00 Πορτογαλία – Γερμανία
22:00 Ισπανία – Πολωνία
3η Αγωνιστική

Κυριακή 20 Ιουνίου

19:00 Ελβετία – Τουρκία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
19:00 Ιταλία – Ουαλία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Δευτέρα 21 Ιουνίου

19:00 Βόρεια Μακεδονία – Ολλανδία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
19:00 Ουκρανία – Αυστρία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
22:00 Ρωσία – Δανία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
22:00 Φινλανδία – Βέλγιο ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Τρίτη 22 Ιουνίου

22:00 Κροατία – Σκωτία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
22:00 Τσεχία – Αγγλία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Τετάρτη 23 Ιουνίου

19:00 Σλοβακία – Ισπανία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
19:00 Σουηδία – Πολωνία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
22:00 Γερμανία – Ουγγαρία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
22:00 Πορτογαλία – Γαλλία ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Νοκ άουτ – Φάση των «16» EURO 2021

Σάββατο 26 Ιουνίου

2Α – 2Β (19:00, Αμστερνταμ)
1Α – 2Γ (22:00, Λονδίνο)
Κυριακή 27 Ιουνίου

3: 1Γ – 3Δ/Ε/ΣΤ (19:00, Βουδαπέστη)
4: 1Β – 3Α/Δ/Ε/ΣΤ (22:00, Μπιλμπάο)
Δευτέρα 28 Ιουνίου

5: 2Δ – 2Ε (19:00, Κοπεγχάγη)
6: 1ΣΤ-3Α/Β/Γ (22:00, Βουκουρέστι)
Τρίτη 29 Ιουνίου

7: 1Δ – 2ΣΤ (19:00, Δουβλίνο)
8: 1Ε – 3Α/Β/Γ/Δ (22:00, Γλασκώβη)
Προημιτελικοί EURO 2021

Παρασκευή 2 Ιουλίου

ΠΡ1: Νικητής 6 – Νικητής 5 (19:00, Αγία Πετρούπολη)
ΠΡ2: Νικητής 4 – Νικητής 2 (22:00, Μόναχο)
Σάββατο 3 Ιουλίου

ΠΡ3: Νικητής 3 – Νικητής 1 (19:00, Μπακού)
ΠΡ4: Νικητής 8 – Νικητής 7 (22:00, Ρώμη)
Ημιτελικοί EURO 2021

Τρίτη 6 Ιουλίου

ΗΜ1: Νικητής ΠΡ2 – Νικητής ΠΡ1 (22:00, Λονδίνο)
Τετάρτη 7 Ιουλίου

ΗΜ2: Νικητής ΠΡ4 – Νικητής ΠΡ3 (22:00, Λονδίνο)
Τελικός EURO 2021

Κυριακή 11 Ιουλίου

Νικητής ΗΜ1 – Νικητής ΗΜ2 (22:00, Λονδίνο)

Σχετικά

spot_img
spot_img
spot_img

Μείνετε Συντονισμένοι

Τελευταία Νέα